Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Crypto Kong

You are not connected. Please login or register

Skrill

+9
peki_
patuljak
dzonefx
smroly
bogdanskoric
Zaramao
matori
grave_digger1
gandra
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 9:11 am

gandra


Global Moderator

[You must be registered and logged in to see this link.]
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

27Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 9:04 am

patuljak



gandra wrote:Koristite PayPal koji funkcionise besprekorno. Komentare i pitanja mozete pisati u [You must be registered and logged in to see this link.].

  bad boys
PayPal ne nudi MasterCard, a nama će trebati u budućnost.

28Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 8:10 am

gandra


Global Moderator

Koristite PayPal koji funkcionise besprekorno. Komentare i pitanja mozete pisati u [You must be registered and logged in to see this link.].

  bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

29Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Fri Nov 25, 2016 8:53 am

patuljak



bogdanskoric wrote:Ljudi hvala svima na odgovorima. Sada sam makar rešio dilemu vezanu za MasterCard, a moje pretpostavke su se nažalost pokazale kao tačne. Verujem da su svi razočarani i da je teško bilo poverovati da će to da se desi. Iz mog ugla, makar ne moram više da brinem da sa mojim nalogom nije nešto uredu i kao što ste mnogi napisali, još uvek možemo da šaljemo novac i podižemo ga na alternativne načine. Nadam se da će u budućnosti Skrill naći rešenje za korisnike iz Srbije i učini ti nas ravnopravnim sa korisnicima iz EU. Ukoliko se to ne desi pronaći ćemo približno povoljne načine da vršimo elektronske transakcije u devizama. Pozdrav svima!
Iskreno, ja to ne verujem da Skrill hoće da to reši i više me ne zanima. Oni nisu mogli da nas obavesti u normalnom načinu i nisu radili u vreme. Pronaći ćemo drugi način i to je to. Sretno svima!

30Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:08 pm

bogdanskoric



Ljudi hvala svima na odgovorima. Sada sam makar rešio dilemu vezanu za MasterCard, a moje pretpostavke su se nažalost pokazale kao tačne. Verujem da su svi razočarani i da je teško bilo poverovati da će to da se desi. Iz mog ugla, makar ne moram više da brinem da sa mojim nalogom nije nešto uredu i kao što ste mnogi napisali, još uvek možemo da šaljemo novac i podižemo ga na alternativne načine. Nadam se da će u budućnosti Skrill naći rešenje za korisnike iz Srbije i učini ti nas ravnopravnim sa korisnicima iz EU. Ukoliko se to ne desi pronaći ćemo približno povoljne načine da vršimo elektronske transakcije u devizama. Pozdrav svima!

31Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:19 am

gandra


Global Moderator

Na koji se ne placa porez .Razmislite o tome?

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

32Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:18 am

charli



Tacno tako,svi se nadamo pozitivnom ishodu ipak ogroman novac cirkulise kroz te servise.

33Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:15 am

gandra


Global Moderator

Svi smo dobili istu poruku.  Na kraju pise da novac mozete povuci na vas racun u banci u bilo kom trenutku, i da mozete slati novac , to je vazno .E sad sta ce biti sutra to samo Bog zna! Master funkcionise u zemljama EU , ali ko zna mozda i to ukinu , za sada je tako.
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

34Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:04 am

charli



Hvala na odgovoru Gandro,nikakav problem ako je to istina,nece predstavljati da podizemo novac u nekoj od zemalja EU sto je ok...Malo me je zabrinula poruka da ce sve ubuduce transakcije biti afektirane?!

35Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 9:39 am

gandra

gandra
Global Moderator

charli wrote:Dobro vece narode,takodje sam dobio email od skrill-a i netteler-a da necemo moci vise da koristimo kartice.Zanima me koja je alternativa od iskusnijih clanova i da li neko ima iskustva o uplati/isplati novca direktno na devizne racune,wire-transfer i slicno,ne razumem da li znaci da samo karticu ne mozemo da koristimo,a da racun ostaje(mozemo uplacivati i isplacivati novac ka povezanim racunima itd)?Molim vas pomozite jako sam zabrinut,inace ovo je moj prvi post ovde,vec godinu dana trgujem binarnim opcijama sto je bila dobra podloga za forex,uskoro planiram da krenem forex trgovinu i u buducnosti zelim samo time da se bavim....Hvala unapred i sve najbolje
Milos


Ja prihvatam sve dobre i konstruktivne sugestije,ali! I ja sam se malo razocarao i nije mi jasno iz kog razloga je Skrill ocistio Srbiju . Iskreno razlog me i ne zanima , i ovaj potez im moze samo stetiti , koristi sigurno nece doneti , to je sigurno. E sad malo oko znanja i NE znanja transfera novca .

Ovde je neko pomenu ( ne ti) , da mu je jefitinije da podize novac preko bankomata nego da salje novac na svoj devizni racun u nekoj od poslovnih banaka. Moram odmah reci da to moze da tvrdi samo neko ko nije uradio ni jedan jedini transfer ne preko skrill-a nego poreko ni jednog elektronskog servisa u opste, ili da mu matematika nije jaca strana, BEZ ljutnje molim . Jedino sto ne zelim je da nekog vredjam ali isto tako ne zelim ni da branim Skrill , vec samo zelim da vam iskreno kazem kako stoje stvari.

Skrill nije jedini elektronski servis , sa kojim mozete kvalitetno funkcionisati sa inostranstvom, tu su prisutni i mnogi drugi servisi koji funkcionisu besprekorno. Svakako morate znati da svaki transfer kosta i da se placa proviziji odredjene visine. Sto se tice Master kartice vi je jedino NE mozete koristiti u Srbiji , svugde drugde mozete. Na primer ako nesto placate nekome u instranstvu itd... Ja licno sam se nakupovao u zadnje vreme igara i u radio transakcija gomila i sve funkcionise ok i normalno.

Takodje obecavam svim posetiocima foruma da ce uskoro biti napravljena nova veb stranica sa svim dostupnim elektronskim servisima na svetu. Takodje obecavam da ce biti napravljen spisak Razmenjivaca "Exchangers", a sto je takodje po mom misljenu jedna korisna info.
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

36Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 10:43 pm

charli



Oprostite nov sam ovde,samo sam previse vremena provodio ispred chartova ,ubuduce cu biti vise ukljucen u diskusije i sve ostalo.Svako dobro narode

37Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 10:39 pm

charli



Molim vas pogledajte na poruku koju sam sada dobio,sve isto i sa skrillom    
[You must be registered and logged in to see this link.]

38Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 10:32 pm

charli



Mislim,da li mozemo jos uvek da se bavimo ovim poslom posredstvom skrilla a da novac samo cirkulise kroz njih.Vidim da je Gandra odgovorio pozitivno??

39Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 10:26 pm

charli



Dobro vece narode,takodje sam dobio email od skrill-a i netteler-a da necemo moci vise da koristimo kartice.Zanima me koja je alternativa od iskusnijih clanova i da li neko ima iskustva o uplati/isplati novca direktno na devizne racune,wire-transfer i slicno,ne razumem da li znaci da samo karticu ne mozemo da koristimo,a da racun ostaje(mozemo uplacivati i isplacivati novac ka povezanim racunima itd)?Molim vas pomozite jako sam zabrinut,inace ovo je moj prvi post ovde,vec godinu dana trgujem binarnim opcijama sto je bila dobra podloga za forex,uskoro planiram da krenem forex trgovinu i u buducnosti zelim samo time da se bavim....Hvala unapred i sve najbolje
Milos

40Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 3:45 pm

patuljak



Jeste, možemo koristiti ATM i mi to tačno znamo. Jednostavno Skrill više nije pouzdan i kraj priče. Nikom neću preporučiti da koristi Skrill.

41Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 2:22 pm

peki_



Ja sam se bas iznervirao zato sto mi je kartica stigla pre mesec dana i sad kao odjednom ne moze vise da se koristi. Znam da moze i preko bankovnog racuna ali gubis deo novca, ovo sa skrill karticom se vise isplatilo.

42Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 2:08 pm

gandra

gandra
Global Moderator

patuljak wrote:
peki_ wrote:Dobio sam ovu poruku danas. Da kao necemo moci da koristimo skrill karticu u Srbiji od 25 novembra. Ne znam koliko je to tacno i da li ce tako biti stvarno, da li je neko u toku sa ovim i da li je neko jos dobio ovakvu poruku?
We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected.

Jeste, ja sam dobio isto. Jako sam ljut. Glupo pitanje, ali žašto su onda poslali novu karticu ako više ne možemo koristiti? 4 ili 5 puta sam dobio e-mail da ću dobiti novu MasterCard.


Da i ja sam dobio takvu poruku danas. Ali i nije sve tako crno . Elem vi novac "u koliko ga imate " sa vaseg skrill racuna mozete povuci na vas bankovni racun u Srbiji ili ga koristiti,slati kao i pre ove promene. Sto se mene licno tice , podizanje novca u Srbiji preko bilo koje banke  odnosno ATM-a , nije povoljno jer se racuna konverzija koja je mnogo manja nego na primer u bilo kojoj klasicnoj menjacnici , jer vi konvertujete vasa devizna sredstva u dinare. Tako da se tu gubi odredjeni deo novca , mozda i mnogo veci nego kod klasicne transakcije, kada saljete devizna sredstva sa vaseg skrill racuna na vas devizni racun u Srbiji.A kada saljete vasa devizna sredstva na vas devizni racun placate samo proviziju koja je mnogo manja nego konverzija preko bankomata.


" We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected. You can withdraw funds from your Skrill Account to your bank account or send money to any other Skrill user or online business accepting Skrill. "

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

43Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 1:44 pm

patuljak



peki_ wrote:Dobio sam ovu poruku danas. Da kao necemo moci da koristimo skrill karticu u Srbiji od 25 novembra. Ne znam koliko je to tacno i da li ce tako biti stvarno, da li je neko u toku sa ovim i da li je neko jos dobio ovakvu poruku?
We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected.

Jeste, ja sam dobio isto. Jako sam ljut. Glupo pitanje, ali žašto su onda poslali novu karticu ako više ne možemo koristiti? 4 ili 5 puta sam dobio e-mail da ću dobiti novu MasterCard.

44Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 1:35 pm

peki_



Dobio sam ovu poruku danas. Da kao necemo moci da koristimo skrill karticu u Srbiji od 25 novembra. Ne znam koliko je to tacno i da li ce tako biti stvarno, da li je neko u toku sa ovim i da li je neko jos dobio ovakvu poruku?
We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected.

45Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Nov 23, 2016 1:27 pm

patuljak



Sad sam dobio ovu poruku:

[You must be registered and logged in to see this link.]

gandra, "Skrill servis je jedan od najsigurnijih servisa koji je dostupan u Srbiji i funkcioniše besprekorno!"

Sad šta kažeš na ovo?

46Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Tue Nov 22, 2016 9:37 am

gandra

gandra
Global Moderator

Moram vam odgovoriti da ovaj podatak NIJE TACAN. Jer su i novi korisnici SKrill-a dobili MasteCard , i dobijace ih i dalje. A kao drugo ova informacija nije sa kompanijskog veb sajta  i kao takva nije u opste validna . Vec sa veb sajta koji je Exchanger. 


Bogdane mislim da imas problem koji nije ne resiv. Jednostavno posalji poruku korisnickom servisu i problem ce ti biti resen. Ako nisi uradio / verifikovao svoj racun na valjan nacin Skrill ti nece poslati Masteratu jer jednostavno nema  info o tebi.

Da li ce Skrill preci na Visa kartice nije ni vazno vec je bitno da svi korisnici imaju/dobiju, svoju "plastiku".

Pozdrav
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

47Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Mon Nov 21, 2016 9:25 am

dzonefx

dzonefx
Moderator

Umesto Master bice Visa ili neka druga . Skrill nece ostaviti svoje korisnike bez debitne kartice to je sigurno.

48Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 9:22 pm

bogdanskoric



[You must be registered and logged in to see this image.]

Čini mi se da sam pronašao odgovor. Nakon septembra ove godine, Skrill neće nuditi MasterKard za zemlje koje nisu članice SEPA. Na slici se nalazi spisak zemalja u kojima je omogućena porudžbina kartice. Srbija nije među njima. Ovo izgleda važi samo za nove članove. 
Za detaljnije informacije pročitajte na sledećem linku. MIslim da se tiče i starih korisnika.
[You must be registered and logged in to see this link.]

49Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 9:09 pm

bogdanskoric



Nisam nažalost, poslao sam poruku skrill servis centru, nadam se da će mi odgovoriti i rešiti problem.
"dzonefx" da li imaš neki predlog? 
Moja debitna kartica je već povezana sa nalogom.

50Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 7:11 pm

dzonefx

dzonefx
Moderator

Bogdane zdravo!
Jesi li resio problem?

51Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 6:08 pm

smroly

smroly

Povezi svoju debitnu ili kreditnu karticu sa tvojim racunom kao prvi korak.

52Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 6:02 pm

bogdanskoric



[You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala na odgovoru, ali istražio sam već tu opciju i iz nekog razloga ne postoji na mom profilu.

53Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 2:36 pm

smroly

smroly

Dostupna je .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Idi na opciju kao na snimku ekrana

54Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Sun Nov 20, 2016 10:59 am

bogdanskoric



Imam nalog na Skrill-u od maja ove godine, ali ne vidim opciju naručivanja skrill kartice. Da li je moguće da za nove korisnike nije dostupna kartica u Srbiji. Da li je neko imao slična iskustva?

55Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Mon Nov 07, 2016 7:14 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Aktivacija Nove MasterCard Debitne Kartice


Posto se datum isteka moje stare Master kartice priblizio kraju , a to je za koji dan. Skrill podrska mi je poslala info poruku  da stara Masterata istice tada i tada , pa sam ja odlucio danas da pokusam aktivaciju moje nove Master kartice koja mi je stigla jos u Septembru mesecu ove godine , a koja do dana danasnjeg nije bila aktivirana. Danas sam aktivirao svoju novu masteratu bez ikakvih problema. Aktivacija je veoma jednostavna i prosta . Ulogujete se na vas Skrill racun opcija, Skrill Prepaid Card i sa desen strane kliknete na aktiviraj karticu. Iskocice vam novi prozor u kom se trazi da popunite zadnja cetri broja sa vase kartice kao i vas datum rodjenja, a zatim kliknete na verifikuj i vasa nova MasterCard kartica je spremna za upotrebu. A zatim na vasu email adresu stize poruka koja vam potvrdjuje aktivaciju i obavestava vas da je koristenje vase nove Master kartice moguce.

U koliko imate neka pitanja mozete kontaktirati njihovu podrsku na sledeci email: [You must be registered and logged in to see this link.].

Takodje u koliko je vas racun u americkim dolarima kao moj racun , dobicete obavestenje da dolarske transakcije sa i ka  vasem racunu u banci nije vise moguc.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali u koliko dugo koristite Skrill nema zasto da brinete jer ja sam radio transakcije od i ka mom skril racunu i u eurima. U tom slucaju se radi konverzija i to je to , na vas dolarski racun ce biti uplaceni americki dolari u odgovarajucem odnosu na taj dan.  Na primer ako danas posaljete 20 eura , po danasnjem kursu na vas racun ce leci 22 USD . Takodje ako saljete dolare sa vaseg skrill racuna  radi se konverzija po kursu na taj dan.

U svakom slucaju dobro je da su drugari sa Skrill-a uocili dati problem oko kativacije novih kartica i omoguicili tu opciju.
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

56Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Oct 05, 2016 5:38 pm

Zaramao

Zaramao
Global Moderator

Predjite na [You must be registered and logged in to see this link.] tu sve sljaka

57Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Oct 05, 2016 5:24 pm

matori



Danas sam dobio mail od njih, kazu trenutno mi je blokiran racun zbog nekih sigurnosti, a da bih ga odblokirao moram da posaljem moju fotografiju gde se vidi da drzim neki citljivi dokument sa slikom. Takodje mi nude aktivaciju nove kartice, a za to trebam da im posaljem poslednja 4 broja sa nje, do kada traje i moj datum rodjenja. Sve trazeno sam im poslao i jos napisao da im je podrska veoma spora s obzirom da im treba 5 dana da odgovore na mail, valjda se nece naljutiti....

58Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Oct 05, 2016 1:13 pm

gandra

gandra
Global Moderator

E JBGA , izgleda da nisu smislili sistem sta u raditi u slucaju vec aktivnih korisnika , mislim nas. Dobro je da si nam rekao ,sta se desava . Iskreno ja nisam skoro koristio ni staru a novu ne mogu do naredne godine ,a do isteka stare .  Problem bi bio resen da su omogucili deaktivaciju stare kartice . Ovako kao sto si rekao sada nam je blokirana i stara i nova Masterata. Mislim da su u Skrillu svesni novonastalog problema i da ce ga brzo resiti , jer sam pre neki dan dobio jos jednu Masteratu, na mom drugom nalogu , kako stvari stoje za sada sve je blokirano...

bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

59Skrill  - Page 2 Empty Re: Skrill Wed Oct 05, 2016 1:24 am

matori



Ja ne mogu sad ni novu ni staru da koristim.... I za jednu i za drugu kad probam da podignem pare sa bankomata pise da nije moguce obaviti transakciju. Za staru, na sajtu pise da je aktivna, probam i stari i novi pin kod i isto se desava, nece pa nece. Poslao sam im i mail sa pitanjem sta se desava ali proslo je vec 5 dana ne odgovaraju mi

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum