Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Crypto Kong

You are not connected. Please login or register

Payoneer MasteCard

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Payoneer MasteCard Empty Payoneer MasteCard Sat Oct 10, 2015 6:27 pm

dzonefx

dzonefx
Moderator

[You must be registered and logged in to see this link.]

Payoneer je još jedan elektronski servis koji vredi pomenuti i koji treba koristiti kao alternativu za Bankovni račun.


[You must be registered and logged in to see this image.]  

Preuzmite vaših $25 dolara bonusa (samo za [You must be registered and logged in to see this link.] članove foruma)



U koliko ste frilenser,trgovac na forexu ,veb dizajner ,u koliko se bavite bilo kojim poslom a želite siguran i dostupan servis za plaćanja iz Amerike,Evrope,Azije,Australije,itd.. onda vam to ovaj servis i omogućava.


  • LINK za registraciju! / NAPOMENA! morate biti ulogovani da bi ste imali mogucnost da kliknete na Link za registraciju i dobijete $25



Registracija na servis je veoma jednostavna i brza , takođe prilikom registracije dobijate i MasterCard debitnu karticu na vašu kućnu adresu u roku od deset do petnaest dana.Moja master kartica je stigla u Srbiju  za manje od deset dana od dana kada sam je naručio.
Master dobijate potpuno besplatno .Pošto je ovo elektronski servis koji se nalazi u USA,ja sam pomislio da će mi odatle kartica i biti poslata,međutim kartica je poslata iz Velike Britanije preko Royal Mail-a.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Registracija kartice je vrlo jednostavna .Ulogujete se na vaš Payoneer nalog koji ste predhodno kreirali ,i ukucate 16 cifara sa vaše kartice  koje se nalaze na prednjoj strani,a zatim kreirate sami vaš PIN kod od četiri cifre,kliknete potvrdi i vaša Master Kartica je spremna .

Što se tiče podizanja novca u Srbiji nema nikakvih problema i novac možete podizati preko ATM uređaja koji prihvataju Master ili možete plaćati sasvim regularno gde god se prihvata MasterCard. Što se tiče podizanja novca sa bankomata vodite računa preko koje banke podižete vaš novac jer ovo vam je devizni račun i svakako će vam se računatio konverzija u Dinare u odgovarajućem iznosu.

  • LINK za registraciju!

Ja lično imam dolarski račun , i iskreno meni najviše odgovara ATM od Intesa Banke jer mi računaju najbolji srednji kurs za dolar. U koliko neko od vas ima Payoneer Master karticu i koristio je bankomat od neke druge poslovne banke koja je povoljnija neka napiše u ovoj temi svoj komentar.

Takođe vašu karticu možete povezati sa vašim deviznim računom ali samo ako ste građanin EU,u Srbiji to još uvek nije moguće bar tako je navedeno na matičnom veb sajtu ,jer ja iskreno to nisam proveravao.Ako živite u Hrvatskoj,Sloveniji ta rabota funkcioniše ,ali kao što sam naveo za Srbiju,Bosnu,Makedoniju ,Crnu Goru ne FUNKCIONIŠE. Ova opcija je dobra jer vi na vaš devizni račun prebacujete devize,bez konverzije,uz odgovarajuću bankarsku proviziju naravski.

Meni ova opcija za sada nije toliko važna ali je svakako korisna i dobra pa se nadam da će uskoro i biti omogućena u Srbiji.Za Srbiju za sada je jedina mogućnost podizanja preko Bankomata  kao što sam i napomenuo gornjem tekstu.

U oktobru mesecu ove 2015 godine u Beogradu se održava veliki skup u organizaciji Payoneer kompanije pa više informacija možete saznati iz prve ruke ako se na vreme prijavite kao učesnik,registracija je besplatna.

Servis finkcioniše kao i svi drugi onlajn elektronski servisi za uplate i isplate novca nema razlike ni u čemu.Vi možete slati novac na druge Payoneer račune ,vi možete raditi uplate i isplate novca sa Vaše debitne master kartice kao da imate bankovni račun.

Na primer kada plaćate nešto nema veze šta,jednostavno ukucate vaš šesnestocifren broj sa prednje strane kartice i vaš trocifreni CV broj na poleđini kartice i novac će biti skinut sa vašeg računa.Jer vi ste prvenstveno vlasnik MasterCard kartice koja fuckcioniše po principa ove kompanije , bez obzira da li vam je Master izdala neka poslovna Banka ili Payoneer  ,Neteller, ili Skrill sve jedno, Master je Master.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Znači kao što sam i napisao kartica je besplatna i brzo stiže na vašu adresu,o registraciji sve znate,plus dobijate $25 na poklon od Payoneer kompanije u koliko se registrujete preko prijateljskog linka:

  • LINK za registraciju!


Servis je dobar ,koristan i funkcioniše u Srbiji i širom Sveta.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum